Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Coincasso konferencja Kraków 05.12.2018

 
korzystaj z linka - coincasso24.pl Coincasso konferencja Kraków 05.12.2018 Oglądnij uważnie i przeczytaj wszystko dla początkujących #inwestorów pod adresem ➙ Bartekzukiewicz.pl | Aby móc zarabiać 3.000 zł. miesięcznie (na start) Zarejestruj się poprzez link ➙ FuturenetPolska.pl nie musisz robić nic prócz zakupu paczek reklamowych ➙ goo.gl/CKhMvh lub pakietów wydobywczych Futurocoina. ➙ goo.gl/VfVLze Jeśli chcesz zacząc kopać Bitcoina lub inne krypto waluty takie jak Ethereum, monero, dash, to zarejestruj się wkopalni Bitclub➙ Bitclubnetwork.it Jak kupić takie udzialy➙ goo.gl/R1SMdg Dołącz do #B3TEAM™️ ➙ bartekzukiewicz.pl/b3team/ i zacznij #ZARABIAĆ w Internecie. Otwórz bezpłatnie w około 90 sekund konto na polskiej giełdzie kryptowalut ➚ dzięki czemu będziesz mógł kupować i sprzedawać BitCoin, Ethereum, FUTURO i inne kryptowaluty. ➙ Bitbayexchange.pl SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube → goo.gl/KyqAUU żeby nie omijały Cię najciekawsze tematy i przetestowane na mnie sposoby na #ZARABIANIE w Internecie Obserwuj mnie na #FaceBook → goo.gl/kJyDVf DZIĘKUJĘ CI za poświęcony czas. Jestem przekonany, że będziesz mocno zadowolony z efektów naszej współpracy. Odezwij się do mnie i LECIMY z TEMATEM, ZARABIAMY KASĘ i ZMIENIAMY ŚWIAT na LEPSZY! Pozdrawiam Bartek Żukiewicz Kontakt → goo.gl/kJyDVf

 


Bartek Zukiewicz
 
Data pliku video: 2018-12-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krakowski - powiat w centralnej części  województwa małopolskiego z siedzibą w Krakowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czernichów, Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice – Przeginia, Kocmyrzów – Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki, zajmując powierzchnię 1229,62 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Ojcowski Park Narodowy, rezerwaty przyrody (Dolina Szklarki, Dolina Potoku Rudno, Dolina Eliaszówki, Dolina Mnikowska, Dolina Kluczwody, Dolina Racławki, Zimny Dół, Kajasówka i Wąwóz Bolechowicki), parki krajobrazowe (Rudniański Park Krajobrazowy, Tenczyński Park Krajobrazowy, Bielańsko – Tyniecki Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie) oraz rzeka Wisła.

Do zabytków architektonicznych zalicza się: zespół pałacowo – parkowy Potockich i pałacyk  Vauxhall w Krzeszowicach, pałac w Niedźwiedziu, zespół dworski w Karniowicach, dwory w Książniczkach, Michałowicach, Młodziejowicach, Modlnicy i Tomaszowicach, dwór z parkiem w Świątnikach Górnych, dworek w Goszczycach, forty austriackie Bibice, Pękowice i  Zielonki – Marszowiec, Izba Regionalna w Bibicach, budynek łazienek „Zofia” w Krzeszowicach, stadnina koni i młyn w Wilczkowicach oraz liczne zabytkowe kościoły i kaplice. 

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle i usługach. W powiecie krakowskim działają liczne zakłady przemysłowe, np. Elektrownia Skawina, w Skawinie działają także zakłady metalurgiczne oraz zakłady spożywcze jak: Lajkonik, Gellwe w Zabierzowie czy Felix pod Słomnikami.

Przez powiat przebiega autostrada A4, dwie trasy europejskie E40 i E77 oraz cztery drogi krajowe nr: 7, 44, 79 i 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola