Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Gabinet dentystyczny, stomatolog Kraków - Beauty Dent

Data dodania: 2017-09-13
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 
Beauty Dent to profesjonalny gabinet stomatologiczny, który mieści się w Krakowie na ul. Wrocławskiej 80/54. Oferuje leczenie 100% bez bólu w nowocześnie wyposażonych salach zabiegowych. Wśród leczonych niedoskonałości znajdują się między innymi zabiegi dentystyczne z dziedziny implantologii, ortodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej. Klienci mogą również skorzystać z wybielania zębów lampą Beyond. Gabinet Beauty Dent zapewnia bezbolesne leczenie zębów zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Gabinet dentystyczny zatrudnia najlepszych stomatologów w Krakowie, którzy gwarantują kompleksowe leczenie dbając przy tym w szczególności o bezpieczeństwo pacjenta. Osoby zainteresowane ofertą mogą telefonicznie umówić bezpłatną wizytę konsultacyjną, na której dentysta przeprowadzi szczegółowy wywiad, sprawdzi aktualny stan zębów oraz zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Plan oraz rodzaj leczenia dostosowywane są indywidualnie do każdego klienta po dogłębnej analizie. Więcej szczegółów na temat oferty znajduje się na https://beauty-dent.pl/
Kontakt
Beauty Dent
ul. Wrocławska 80/54
30-017 Kraków
tel: +48 662 424 943
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krakowski - powiat w centralnej części  województwa małopolskiego z siedzibą w Krakowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czernichów, Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice – Przeginia, Kocmyrzów – Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki, zajmując powierzchnię 1229,62 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Ojcowski Park Narodowy, rezerwaty przyrody (Dolina Szklarki, Dolina Potoku Rudno, Dolina Eliaszówki, Dolina Mnikowska, Dolina Kluczwody, Dolina Racławki, Zimny Dół, Kajasówka i Wąwóz Bolechowicki), parki krajobrazowe (Rudniański Park Krajobrazowy, Tenczyński Park Krajobrazowy, Bielańsko – Tyniecki Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie) oraz rzeka Wisła.

Do zabytków architektonicznych zalicza się: zespół pałacowo – parkowy Potockich i pałacyk  Vauxhall w Krzeszowicach, pałac w Niedźwiedziu, zespół dworski w Karniowicach, dwory w Książniczkach, Michałowicach, Młodziejowicach, Modlnicy i Tomaszowicach, dwór z parkiem w Świątnikach Górnych, dworek w Goszczycach, forty austriackie Bibice, Pękowice i  Zielonki – Marszowiec, Izba Regionalna w Bibicach, budynek łazienek „Zofia” w Krzeszowicach, stadnina koni i młyn w Wilczkowicach oraz liczne zabytkowe kościoły i kaplice. 

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle i usługach. W powiecie krakowskim działają liczne zakłady przemysłowe, np. Elektrownia Skawina, w Skawinie działają także zakłady metalurgiczne oraz zakłady spożywcze jak: Lajkonik, Gellwe w Zabierzowie czy Felix pod Słomnikami.

Przez powiat przebiega autostrada A4, dwie trasy europejskie E40 i E77 oraz cztery drogi krajowe nr: 7, 44, 79 i 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola