Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Magia świąt w Centrum Serenada

Data publikacji: 2018-12-06, Data modyfikacji: 2018-12-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Magia świąt w Centrum Serenada

Muzyka, zabawa, zapach choinki, pierniczków i cynamonu. Do tego liczne atrakcje, takie jak Budka Św. Mikołaja, Orszak Św. Mikołaja, Świąteczna Kolejka, zabawy z psotnymi elfami czy spotkanie z Olafem – bajkowym bałwankiem i sympatycznymi żabkami Serenady! Magiczny, świąteczny czas w Serenadzie potrwa od początku do 23 grudnia!

Serenada przygotowała moc świątecznych atrakcji dla swoich klientów. Na odwiedzających Centrum będą czekały prezenty, zaskakujące zabawy w towarzystwie Św. Mikołaja, elfów i śnieżynek oraz animatorzy, którzy pomogą w tworzeniu fantastycznych, świątecznych ozdób.

Orszak i Budka Św. Mikołaja w Serenadzie

W każdy weekend, w Serenadzie pojawi się Orszak Św. Mikołaja! Elfy, śnieżynki, anioły oraz sympatyczny Pan z białą brodą, będą przemierzać Centrum w swoich mobilnych saniach ciągniętych przez renifery – na czele z Rudolfem. Magiczna, wesoła, świąteczna parada zaczaruje Serenadę i nagrodzi odwiedzających, rozdając im słodkie upominki, kupony rabatowe oraz prezenty. Św. Mikołaj zabierze chętnych w podróż swoimi saniami oraz zachęci do pamiątkowych zdjęć.

Budka Św. Mikołaja to wyjątkowe miejsce, w którym najmłodsi odwiedzający będą mogli porozmawiać ze Św. Mikołajem przez telefon i poprosić go o prezenty. Jednak, aby otrzymać upominki, będą musieli zaangażować się w zabawę z niesfornymi elfami i wykonać ich zadania w Akademii Elfów. Za przejście przez wszystkie konkurencje i zebranie kompletu naklejek, czeka je wybrany przez siebie prezent oraz Certyfikat Asystenta Elfa! Najmłodsi klienci będą mogli porozmawiać ze Św. Mikołajem w każdą środę i piątek w godzinach 12.00–20.00.

Świąteczną kolejką po prezenty!

Na ulicach Krakowa warto wypatrywać Świątecznej Kolejki Serenady, w której Św. Mikołaj w asyście elfa i śnieżynki wyruszy, aby spotkać się z mieszkańcami! Będzie zabierał ich na przejażdżkę oraz rozdawał prezenty, słodkie upominki i vouchery z licznymi rabatami do sklepów Serenady. Spotka się również z dziećmi pod szkołami, rozdając słodkości i zapraszając do wspólnej zabawy.
Świąteczne ozdoby przy wspólnej zabawie
W Serenadzie będzie można przygotować ozdoby, które umilą zimowy czas i wprawią w świąteczny nastrój. Stanowiska z kolorowymi bombkami, papierowymi ozdobami świątecznymi czy gipsowymi figurkami, zachęcą najmłodszych do wspólnej zabawy i tworzenia. Ograniczeniem w przygotowaniu ozdób będzie jedynie wyobraźnia!

Dodatkowo, w Fabryce Słodkości Św. Mikołaja, będzie kącik kulinarny, w którym dzieci wraz z animatorami będą miały okazję przyozdabiać kolorowymi lukrami i ozdobami jadalne pierniczki – idealne do powieszenie na choince! Kolejną atrakcją jest możliwość stworzenia swojego świątecznego stroika z choinki. Jak wyczarować piękną ozdobę przy pomocy kolorowych bombek, dodatków i kawałka pachnącego drzewka? Pokażemy, że to bardzo proste! Tak samo jak bałwanki bez śniegu.

Świąteczną atmosferę spotęgują psoty i zabawy z elfami. Wyścigi w świątecznych workach, sztafeta z kulami śnieżnymi, przeciąganie anielskiej liny, nauka żonglowania czy zabawa z balonowymi śnieżkami, to tylko część atrakcji, które będą czekały na wszystkich najmłodszych gości Serenady już od pierwszego grudnia!

JK
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krakowski - powiat w centralnej części  województwa małopolskiego z siedzibą w Krakowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czernichów, Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice – Przeginia, Kocmyrzów – Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki, zajmując powierzchnię 1229,62 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Ojcowski Park Narodowy, rezerwaty przyrody (Dolina Szklarki, Dolina Potoku Rudno, Dolina Eliaszówki, Dolina Mnikowska, Dolina Kluczwody, Dolina Racławki, Zimny Dół, Kajasówka i Wąwóz Bolechowicki), parki krajobrazowe (Rudniański Park Krajobrazowy, Tenczyński Park Krajobrazowy, Bielańsko – Tyniecki Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie) oraz rzeka Wisła.

Do zabytków architektonicznych zalicza się: zespół pałacowo – parkowy Potockich i pałacyk  Vauxhall w Krzeszowicach, pałac w Niedźwiedziu, zespół dworski w Karniowicach, dwory w Książniczkach, Michałowicach, Młodziejowicach, Modlnicy i Tomaszowicach, dwór z parkiem w Świątnikach Górnych, dworek w Goszczycach, forty austriackie Bibice, Pękowice i  Zielonki – Marszowiec, Izba Regionalna w Bibicach, budynek łazienek „Zofia” w Krzeszowicach, stadnina koni i młyn w Wilczkowicach oraz liczne zabytkowe kościoły i kaplice. 

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle i usługach. W powiecie krakowskim działają liczne zakłady przemysłowe, np. Elektrownia Skawina, w Skawinie działają także zakłady metalurgiczne oraz zakłady spożywcze jak: Lajkonik, Gellwe w Zabierzowie czy Felix pod Słomnikami.

Przez powiat przebiega autostrada A4, dwie trasy europejskie E40 i E77 oraz cztery drogi krajowe nr: 7, 44, 79 i 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola