Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WISŁA KRAKÓW NIE ZNAJDZIE RATUNKU? UPADŁOŚĆ O KROK! INWESTORZY SIĘ WYCOFALI #NAJCIEKAWSZE W PIŁCE

 
Zapraszamy do subowania bit.ly/2OJB8dJ Ogromnie zasłużony Polski klub znalazł się nad przepaścią. Przez długi czas kibice Ekstraklasy zachwycali się sukcesami Białej Gwiazdy, pod rządami Bogusława Cupiała, także w europejskich pucharach. Teraz pod rządami Towarzystwa Sportowego, sytuacja klubu jest wręcz dramatyczna! Wisła Kraków nie znajdzie ratunku? Długi klubu są ogromne, upadłość o krok. Jeszcze na początku tygodnia mówiło się o naprawie krok po kroku, a nawet powrocie Jakuba Błaszczykowskiego. Po audycie, który wykazał kolejne zobowiązania inwestorzy się wycofali, a jedyną możliwością wydaje się upadłość oraz start w IV lidze od kolejnego sezonu. W naszych produkcjach są wykorzystywane jedynie obrazy przeznaczone do ponownego wykorzystania z modyfikacją. Wobec prawa dowolnego użytku oraz cytatu. Udostępniane na licencjach Creative Commons (CC 1.0, CC 2.0 oraz CC 3.0). Pełnią jedynie funkcję lepszego zobrazowania tematu przedstawianego w filmie. W filmie użyto muzyki oznaczonej jako darmowa do wykorzystania: Eveningland - nimbus Źródła: twitter.com, transfermarkt.de, wikipedia.org, commons.wikimedia.com, Piotr Drabik, Andrzej O, Piotr Tomaszewski, Wernyhora, Watts. #Wisła #Kraków #WisłaKraków

 


Ciekawi Futbolu
 
Data pliku video: 2018-12-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krakowski - powiat w centralnej części  województwa małopolskiego z siedzibą w Krakowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czernichów, Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice – Przeginia, Kocmyrzów – Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki, zajmując powierzchnię 1229,62 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Ojcowski Park Narodowy, rezerwaty przyrody (Dolina Szklarki, Dolina Potoku Rudno, Dolina Eliaszówki, Dolina Mnikowska, Dolina Kluczwody, Dolina Racławki, Zimny Dół, Kajasówka i Wąwóz Bolechowicki), parki krajobrazowe (Rudniański Park Krajobrazowy, Tenczyński Park Krajobrazowy, Bielańsko – Tyniecki Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie) oraz rzeka Wisła.

Do zabytków architektonicznych zalicza się: zespół pałacowo – parkowy Potockich i pałacyk  Vauxhall w Krzeszowicach, pałac w Niedźwiedziu, zespół dworski w Karniowicach, dwory w Książniczkach, Michałowicach, Młodziejowicach, Modlnicy i Tomaszowicach, dwór z parkiem w Świątnikach Górnych, dworek w Goszczycach, forty austriackie Bibice, Pękowice i  Zielonki – Marszowiec, Izba Regionalna w Bibicach, budynek łazienek „Zofia” w Krzeszowicach, stadnina koni i młyn w Wilczkowicach oraz liczne zabytkowe kościoły i kaplice. 

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle i usługach. W powiecie krakowskim działają liczne zakłady przemysłowe, np. Elektrownia Skawina, w Skawinie działają także zakłady metalurgiczne oraz zakłady spożywcze jak: Lajkonik, Gellwe w Zabierzowie czy Felix pod Słomnikami.

Przez powiat przebiega autostrada A4, dwie trasy europejskie E40 i E77 oraz cztery drogi krajowe nr: 7, 44, 79 i 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola