Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Żłobek Cioci Ania w Krakowie

Data dodania: 2017-08-22
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 

Prywatny Żłobek Cioci Ani na ul. Wandejskiej 3 w Krakowie prowadzi właśnie zapisy na sezon 2017/2018. Ze względu na lokalizację to doskonała propozycja w szczególności dla maluchów z okolic Ruczaju, Podgórza i Kurdwanowa.Opieka to jednak nie tylko jednostki, stojące za żłobkiem i zapewniające jej jakość. To także i organizowane przez nie zajęcia, mające na celu równoważyć swobodną zabawę dzieci z jednoczesnym rozwojem tak edukacyjnym, jak i psychoruchowym.W cenie abonamentu udostępniany jest pełen wachlarz aktywności od codziennej gimnastyki i zabaw na świeżym powietrzu w pogodniejsze dni, przez czytanie bajek, edukację i naukę higieny oraz kultury osobistej po zajęcia czysto relaksacyjne (masażyki, słuchanie muzyki dziecięcej i poważnej, zabawy ze śpiewem czy wierszykami). Ponadto dostępne są prowadzone przez specjalistów zajęcia dodatkowe - maluch może zyskać dzięki nim pierwsze szlify w języku angielskim oraz rozwinąć się rytmicznie.Przy zważeniu na obecność atrakcji dodatkowych w rodzaju wizyt św. Mikołaja czy teatrzyków i inscenizacji wszystko staje się jasne - nie sposób tu zaznać choćby chwili nudy, oczywiście z wyjątkiem momentów odpoczynku dla najmłodszych (w razie zasygnalizowania tej konieczności przez malucha oraz podczas przewidzianych w planie dnia dwóch godzin na sen).Wyżywienie w żłobku to 4 posiłki dziennie, zapewniane przez sprawdzoną firmę, zajmującą się cateringiem. Nie oznacza to braku specjalnego menu dla alergików - wystarczy zasygnalizować to zawczasu personelowi placówki, by potrzeba została uwzględniona, a maluch otrzymał wyjątkowy posiłek. Dietetyk układający menu dba ponadto, by różnił się on od reszty w jak najmniejszym stopniu, by uchronić dziecko przed poczuciem izolacji i odmienności od reszty swojej grupy.Żłobek ma zapewnione dotacje z Gminy Miejskiej Kraków. Od 1 I do 30 VI oraz od 1 IX do 31 XII udzielane jest dofinansowanie w wysokości 1,70 zł za godzinę opieki. Dotyczy ono wszystkich dzieci objętych opieką żłobka.Żłobek Cioci Ani to połączenie domowego ciepła z dobrą zabawą i stopniowym usamodzielnianiem oraz rozwojem dziecka. Serdecznie zapraszamy do wizyty wraz z dzieckiem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym.


KontaktKraków, ul. Wandejska 3.

Telefon: 505 146 745

e-mail: kontakt@zlobek-cioci-ani.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krakowski - powiat w centralnej części  województwa małopolskiego z siedzibą w Krakowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czernichów, Igołomia – Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice – Przeginia, Kocmyrzów – Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki, zajmując powierzchnię 1229,62 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Ojcowski Park Narodowy, rezerwaty przyrody (Dolina Szklarki, Dolina Potoku Rudno, Dolina Eliaszówki, Dolina Mnikowska, Dolina Kluczwody, Dolina Racławki, Zimny Dół, Kajasówka i Wąwóz Bolechowicki), parki krajobrazowe (Rudniański Park Krajobrazowy, Tenczyński Park Krajobrazowy, Bielańsko – Tyniecki Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie) oraz rzeka Wisła.

Do zabytków architektonicznych zalicza się: zespół pałacowo – parkowy Potockich i pałacyk  Vauxhall w Krzeszowicach, pałac w Niedźwiedziu, zespół dworski w Karniowicach, dwory w Książniczkach, Michałowicach, Młodziejowicach, Modlnicy i Tomaszowicach, dwór z parkiem w Świątnikach Górnych, dworek w Goszczycach, forty austriackie Bibice, Pękowice i  Zielonki – Marszowiec, Izba Regionalna w Bibicach, budynek łazienek „Zofia” w Krzeszowicach, stadnina koni i młyn w Wilczkowicach oraz liczne zabytkowe kościoły i kaplice. 

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle i usługach. W powiecie krakowskim działają liczne zakłady przemysłowe, np. Elektrownia Skawina, w Skawinie działają także zakłady metalurgiczne oraz zakłady spożywcze jak: Lajkonik, Gellwe w Zabierzowie czy Felix pod Słomnikami.

Przez powiat przebiega autostrada A4, dwie trasy europejskie E40 i E77 oraz cztery drogi krajowe nr: 7, 44, 79 i 94.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola